Preskočiť na obsah
LINEA INTERIÉR

Priemyselná výroba

LINEA INTERIÉR s.r.o.

Výroba nábytku

Sídlo
Mníchova Lehota
Od roku
1998
IČO
36 304 433

LINEA INTERIÉR

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Mníchova Lehota 26, 913 21
Na trhu od
15. júla 1998
IČO
36 304 433
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 31.00)
Výroba nábytku

Firma v číslach

28
rokov na trhu
1998
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte LINEA INTERIÉR

LINEA INTERIÉR, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Mníchova Lehota 26, 913 21. Zapísaná je od 15. júla 1998 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba nábytku“ (31.00). Predmet činnosti tvorí 4 položky, napríklad stolárska výroba, kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných… a kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu….

Základné údaje

Obchodné meno
LINEA INTERIÉR, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 304 433
DIČ
2020175905
Dátum vzniku
15. júla 1998
Sídlo
Mníchova Lehota 26, 913 21
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 11123/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 31.00)
Výroba nábytku

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa LINEA INTERIÉR zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Stolárska výroba

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľných ohlasovacích živností

  • Navrhovanie a zabezpečovanie zariadenia interiérov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli LINEA INTERIÉR, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Mníchova Lehota 26, 913 21.

Čím sa LINEA INTERIÉR, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba nábytku“ (31.00). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: stolárska výroba; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných…; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu…; navrhovanie a zabezpečovanie zariadenia interiérov.

Aké je IČO – LINEA INTERIÉR, s.r.o.?

IČO je 36 304 433, DIČ 2020175905.

Kedy vznikla LINEA INTERIÉR, s.r.o.?

Vznik: 15. júla 1998. Na trhu pôsobí 28 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Mníchova Lehota 26, 913 21

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre LINEA INTERIÉR, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese linea-interier.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.